image part 5577092278947084

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich firm", udzieloną przez PFR S.A.

Moduł XVIII PDF Drukuj

Moduł XVIII

„Warsztaty rozwoju osobistego – Odwaga bycia sobą”

 

Okres realizacji 5.03 – 25.06.2018

 

Moduł ma na celu wskazanie uczestnikom jak budować pewność siebie, odwagę w wyrażaniu swojego zdania, swoich poglądów. Prowadzący przedstawią sposoby aby realizować swoje plany, rozwijać pasje i możliwości w życiu osobistym i zawodowym. Trenerzy zaproponują zarówno wykłady podparte prezentacjami oraz ćwiczenia do pracy indywidualnej jak i zespołowej.

Socjolog przedstawi temat tworzenia przyjaznej przestrzeni wokół nas, budowania pozytywnych relacji. Pojawią się pytania „po co są relacje? Dlaczego trafiamy na określony typ ludzi? Dlaczego tak trudno zbudować dobre relacje?” Prowadząca uświadomi jak ważnym narzędziem w tworzeniu przyjaznej atmosfery jest odpowiednia komunikacja. Poza prezentacją i wykładem odbędą się zajęcia praktyczne.

Wykwalifikowany doradca zawodowy przedstawi techniki odważnej autoprezentacji. Postara się uświadomić, że nie tylko przekaz werbalny jest istotny w autoprezentacji ale również ogromną rolę odgrywa mowa ciała. Prowadząca poza wykładem zaproponuje zadania praktyczne, w czasie których uczestnicy będą mogli wykorzystać wcześniej zdobytą wiedzę, skorygować popełniane błędy i wzmocnić pozytywna postawę.

Warsztaty z samoobrony prowadzone przez wykwalifikowanego trenera pomogą nie tylko zyskać pewność w sferze fizycznej ale również wesprą stronę psychiczną.

Pojawią się również zajęcia dotyczące różnych sposobów odżywania. Prowadzący opowiedzą (czerpiąc wiedzę również ze swojego osobistego doświadczenia) o wegetarianizmie i jego odłamach. Będzie mowa o diecie eliminacyjne stosowanej w przypadku alergii pokarmowych. Prowadzący postarają się uświadomić jak często bardzo niekorzystny a wręcz szkodliwy dla zdrowia skład maja produkty codziennego spożycia i czym możemy je zastąpić.

Warsztaty artystyczne pomogą przełamać często powtarzany stereotyp „nie potrafię malować, nie mam zdolności manualnych...”. I z pomocą prowadzącego powstaną przepiękne prace.

W Ośrodku Oceny Kapitału Ludzkiego kursanci skorzystają z fachowej pomocy tamtejszych specjalistów oraz będą uczestniczyć w specjalnie dla niech przygotowanych zajęciach.

Uczestników po ciekawych a często niedocenianych zakamarkach Warszawy oprowadzi przewodnik, którego znajomość historii miasta jest ogromną pasją. Przekaże on wiele informacji, niejednokrotnie nieosiągalnych w mediach.

 

Główne zajęcia realizowane w ramach modułu:

 

 • Zajęcia z socjologiem „Jak tworzyć przyjazną przestrzeń wokół Nas – naturalność w budowaniu dobrych relacji”
 • Zajęcia z psychologiem „Autoblokady w byciu sobą i sposoby ich eliminowania”
 • Zajęcia z mistrzem ZEN „Warsztaty koncentracji i świadomej uwagi” „Techniki wzmacniające odporność psychiczną i poczucie własnej wartości”
 • Warsztaty z artystą malarzem „Warsztaty manifestacji kreatywnej”
 • Zajęcia z doradcą zawodowym „Techniki odważnej autoprezentacji w aspekcie zawodowym”
 • Zajęcia dotyczące sposobów odżywianiaWycieczka z przewodnikiem

 

Organizatorzy gwarantują:

 

 • pełen zwrot poniesionych kosztów podróży
 • całodzienne smaczne wyżywienie
 • wsparcie i opiekę personelu
 • profesjonalnych trenerów i wykładowców
 • wycieczkę z przewodnikiemmile spędzony czas w pięknej okolicy
 • poznanie i zawarcie nowych relacji interpersonalnych

 

UWAGA

W przypadku jeśli nie zbierze się minimalna liczba uczestników Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia

Informacje i szczegóły

SZKOŁA PROXIMUS

ul. Kępińska 90

05-805 Otrębusy

telefon: 22 729 40 04 wew. 118
(Pn–Pt, godz. 8:00-15:00)
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Dojazd

Kolejka WKD z Dworca Centralnego www.wkd.com.pl

Uwaga!: trzeba jechać tą kolejką, która jedzie do Grodziska, Milanówka lub Podkowy Leśnej. Nie należy wsiadać do kolejki z napisem Komorów, ponieważ ona nie dojeżdża do Podkowy Leśnej Wschodniej. Trzeba w kasie dworca (przy stacji kolejki) kupić bilet z Warszawy do Podkowy Leśnej Wschodniej. Podróż trwa ok. 45 minut.

Wysiadamy na stacji Podkowa Leśna Wschodnia i poniżej mapka jak dojść do Szkoły Proximus (piechotą do 10 minut). Dodatkowo, gdybyście mieli Państwo problem/pytania, prosimy o kontakt pod wyżej podane numery telefonów.

Droga od stacji WKD Podkowa Leśna Wschodnia

 

mapka dojazdowa4

 

1111