image part 5577092278947084

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich firm", udzieloną przez PFR S.A.

Moduł XVI PDF Drukuj

„Ćwiczenia dla ciała i ducha w ramach łagodzenia stresu i napięć”

Okres realizacji 3.04 – 30.06.2017

Moduł ma na celu przedstawienie metod relaksacji, które można wykorzystywać w domowym zaciszu. Wskazanie ćwiczeń, które mają na celu wesprzeć profilaktykę prozdrowotną kręgosłupa u osób, które kilka godzin w ciągu dnia spędzają w pozycji siedzącej lub też stojącej, do tego często podnosząc cięższe gabaryty. W ramach poruszanej tematyki pragniemy udzielić wsparcia w zakresie zdobywania oraz pogłębiania umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach silnego negatywnego stresu. W ramach modułu poruszane będą tematy dotyczące zdrowia, higieny w pracy i życiu osobistym. Odbędą się również wykłady i warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Kursanci skorzystają z fachowej diagnozy predyspozycji zawodowych i porad specjalistów w Fundacji Oceny Kapitału Ludzkiego. Uczestnicy będą mieli możliwość wymiany doświadczeń z koleżankami i kolegami z całego kraju w obecności menedżera ds. zatrudniania i socjologa.

Główne zajęcia realizowane w ramach modułu:

• Trudny klient, obsługa i problemy w pracy
  • Diagnoza predyspozycji, warsztaty antystresowe w Fundacji Oceny Kapitału Ludzkiego
  • Instytucje wspomagające osoby niepełnosprawne
  • Metody medytacji i relaksacji dla każdego
  • Ćwiczenie i metody pozwalające zachować jak najdłużej kręgosłup w dobrej formie
  • Stres w środowisku zawodowym - jak sobie z tym radzić
  • Higiena w pracy i w życiu osobistym
  • Zasady refundacji ze środków ZFRON
  • Pierwsza pomoc przedmedyczna
  • Wycieczka z przewodnikiem

Organizatorzy gwarantują

• pełen zwrot poniesionych kosztów podróży
  • całodzienne smaczne wyżywienie
  • wsparcie i opiekę personelu
  • profesjonalnych trenerów i wykładowców
  • wycieczkę z przewodnikiem
  • mile spędzony czas w pięknej okolicy

UWAGA

W przypadku jeśli nie zbierze się minimalna liczba uczestników Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia

Informacje i szczegóły

SZKOŁA PROXIMUS
ul. Kępińska 90
05-805 Otrębusy
telefon: 22 729 40 04 wew. 118
(Pn–Pt, godz. 8:00-15:00)

Kolejka WKD z Dworca Centralnego www.wkd.com.pl

Uwaga!: trzeba jechać tą kolejką, która jedzie do Grodziska, Milnówka lub Podkowy Leśnej. Nie należy wsiadać do kolejki z napisem Komorów, ponieważ ona nie dojeżdża do Podkowy Leśnej Wschodniej. Trzeba w kasie dworca (przy stcji kolejki) kupić bilet z Warszawy do Podkowy Leśnej Wschodniej. Podróż trwa ok. 45 minut.

Wysiadamy na stacji Podkowa Leśna Wschodnia i poniżej mapka jak dojść do Szkoły Proximus (piechotą do 10 minut). Dodatkowo, gdybyście mieli Państwo problem/pytania, prosimy o kontakt pod wyżej podane numery telefonów.

Droga od stacji WKD Podkowa Leśna Wschodnia

mapka dojazdowa4